piątek, 2 grudnia 2011

Basen

Witam ^^
Dawno tu nie zaglądałam a to przez to , że miałam jakieś problemy z netem ; O
No , ale mniejsza , wg mi jakoś udało przeżyć się  ten tydzień cało , chociaż pokłóciłam się z przyjacielem pod koniec tygodnia i trochę się wszystko rypnęło ; ( No ale nic mam nadzieje , że  w końcu się ułoży , a przecież zawsze po burzy przychodzi słonce:))
A wracając do tego co chciałam wam powiedzieć , to jutro idę na film do kina "Przed świtem" Jestem bardzo ciekawa jaki będzie bo jedni mówią , że bardzo fajny a drudzy  , że się zawiedli , więc jutro wam opowiem co i jak ; )

A i jeszcze niedługo zbliżają się Mikołajki więc w szkole jak przyjdzie się w czapce mikołaja to nie będzie się pytanym , akurat 6 grudnia przypada we wtorek więc dobrze się to składa , mam wtedy najgorsze lekcje ; d , a druga rzecz to taka że Centrum rekreacyjno-sportowe tez przygotowało coś ciekawego , kto przyjdzie na basen w czapce pływa dwie godzinki za 5 zł , naprawdę się opłaca ^^


 O to Centrum rekreacji m.in. basen ;D

A na dzisiaj to wszystko do jutra <3

2 komentarze:

  1. Jedyna akcja , jest z wilkołakami . Film miał być o wiele lepszy ale nie udało im się . Wszystko ładnie pięknie tylko kurde , opiera się na jednym jak już pisalam i to jest nudne . Może ci się spodoba :) Preferuje książki .

    OdpowiedzUsuń